Natuint – Exclusive Spevňujúci denný krém s liftingovým efektom 50 ml

Exclusive Spevňujúci denný krém s liftingovým efektom Natuint značky Dulcia je luxusný prírodný krém proti vráskam obsahujúci cenné zložky v boji proti vráskam a starnutiu pleti. Tento prírodný pleťový krém je vhodný pre všetky typy pleti. Krém vďaka svojmu zloženiu reguluje tvorbu mazu v mastnej pleti a suchú pleť pri tom vyživuje a hydratuje.

   redukuje vrásky, jazvy a pôsobí proti starnutiu pleti

   zjemňuje a rozjasňuje pleť, zvyšuje jej elasticitu

   obnovuje a opravuje pokožku

   hĺbkovo vyživuje pleť

34,90 

Zakúpením získate 175 vernostných lístkov!

Možnosti dopravy

Kategória:

Exclusive Spevňujúci denný krém s liftingovým efektom 50 ml

Luxusný prírodný krém proti vráskam obsahujúci cenné zložky v boji proti vráskam a starnutiu pleti.

Tento prírodný pleťový krém je vhodný pre všetky typy pleti. Krém vďaka svojmu zloženiu reguluje tvorbu mazu v mastnej pleti a suchú pleť pri tom vyživuje a hydratuje.

Použitie

Primerané množstvo krému naneste na odlíčenú a vyčistenú pokožku tváre, krku a dekoltu. Pred aplikáciou krému môžete použiť kvetinovú vodu alebo obľúbené pleťové sérum.

Balenie

Obal je vyrobený z materiálu Polypropylén (PP) s airless dávkovačom pre zachovanie kvality produktu a jednoduché dávkovanie.

Polypropylén a HDPE sú najzdravšou možnosťou v rámci používania plastov a nie sú známe žiadne informácie o tom, že by čokoľvek uvoľňovali do obsahu. Je to pevný a húževnatý materiál odolný voči teplu, nepriepustný pre vlhkosť, svetlo, odolný voči tukom a olejom, má všestranné použitie.

Pleťové produkty značky Dulcia natural majú špeciálny obal s jedinečným airless dávkovačom. Je to veľmi sofistikovaný systém výtlaku obsahu pomocou tlaku vzduchu. Vzduchotesný systém chráni produkt pred kontamináciou baktériami a oxidáciou. Pleťové krémy je veľmi dôležité ochrániť pred kontamináciou a vysychaním. Tým, že nie sú konzervované ani chemicky stabilizované, sú náchylnejšie na vonkajšie vplyvy. Okrem toho obsahujú vysoké množstvo funkčných zložiek, ktoré sú vďaka airless systému bezpečne uchránené. Airless systém s pumpičkou zabezpečí čisté, bezpečné dávkovanie vždy čerstvého krému v presnej dávke. Zamedzí sa vďaka nemu priamemu kontaktu rúk s výrobkom. Patentovaná technológia Airless zabezpečí, aby vo fľaštičke nezostávali nepoužité zvyšky krému. Celý obsah balenie je bezo zbytku vytlačený silným podtlakom.

Pleťové krémy majú ešte svoj papierový obal, ktorý okrem estetickej úlohy plní tiež ochranu vnútorného obalu.

Všetky plasty, ktoré boli použité pri výrobe obalov sú bezpečné a neobsahujú nebezpečnú BPA (Bisfenol A) zložku.

Obaly sú plne recyklovateľné. Plastová nádobka po použití patrí do plastového odpadu a papierová škatuľka medzi papier. Obalové materiály prosíme RECYKLUJTE!

Objem je 50 ml.

Zloženie spevňujúceho denného krému s liftingovým efektom

100 % prírodné zložky 77,5 % z nich z BIO produkcie

Značka

Dulcia

Typ pleti

Zrelá

Typ krému

Denný

Účinky

Hydratácia, Proti tvorbe vrások, Protizápalové, Regenerácia, Spevnenie pleti, Spomalenie starnutia, Vyhladenie vrások, Vyživenie

Spôsoby doručenia

Osobný odber v Bratislave, Kuriér na adresu, Packeta / Zásielkovňa

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Show only reviews in Slovenčina (0)

Pridajte prvú recenziu pre “Natuint – Exclusive Spevňujúci denný krém s liftingovým efektom 50 ml”

natuint exclusive spevnujuci krem denny s liftingovym efektom proti vraskam dulcia
Natuint – Exclusive Spevňujúci denný krém s liftingovým efektom 50 ml
Zakúpením získate 175 vernostných lístkov!