Benefity rastlín v interiéri

 • zlepšujú kvalitu vzduchu
 • znížia hlučnosť v priestore
 • pozitívne vplývajú na kreativitu
 • vytvárajú príjemné prostredie
 • znižujú stres
 • zlepšujú koncentráciu pri práci
 • zvyšujú efektivitu práce
 • zlepšujú náladu

Zazelenanie interiéru pod našou taktovkou

Oživte vaše kancelárske priestory alebo interiér vašej predajne či prevádzky. Po obhliadke priestoru vám vypracujeme odborný návrh, ktorý bude obsahovať vhodné druhy rastlín a ich správne umiestnenie v priestore.

V našej širokej ponuke nájdete klasické nenáročné rastliny, ktoré dobre zvládnu zlé svetelné podmienky či klimatizované priestory a taktiež zaujímavé netradičné druhy tropických rastlín. Pomôžeme vám tiež s výberom a zabezpečením klasických či samozavlažovacích kvetináčov.

Ak máte vlastné kvetináče či kvetináče vyrobené na mieru, radi vám rastliny vysadíme aj do nich.

Malé rastliny na stoly, poličky a parapety

Zazelenanie interiéru nemusí vždy prebiehať len vo veľkom. Priestor skvele doplnia a oživia aj malé rastlinky na stoly, poličky či parapetné dosky. Vyberte si k nim z našej ponuky aj neutrálne či farebné kvetináče z keramiky alebo plastu.

 

Ako prebieha realizácia zazelenania kancelárskych interiérov?

Ako prvú vykonáme obhliadku priestorov. V prípade vzdialenejšieho miesta od Bratislavy postačujú podrobné fotografie interiérov aj s potrebnými rozmermi. Podľa svetelnosti a charakteru priestoru, vyberáme vhodné rastliny a kvetináče. Prvotná obhliadka je veľmi dôležitá. 

Častokrát zohľadňujeme prekážky v podobe zlého osvetlenia, silného kúrenia či klimatizácie a musíme tak vždy vytvárať riešenia na mieru a zároveň zohľadniť predstavy a potreby klienta. Po získaní potrebných informácií o priestore, starostlivo vyberáme, kombinujeme a hľadáme najlepšie riešenia. Klient od nás dostáva fotografie vhodných druhov rastlín a kvetináčov. Podľa potreby pripravíme aj vizualizáciu pre lepšiu predstavu budúcej výsadby, ktorú následne po schválení inštalujeme do kancelárskych priestorov.

V neposlednom rade poskytujeme v rámci výsadby podrobnú inštruktáž k starostlivosti o interiérovú zeleň. Po dohode tiež môžeme poskytnúť potreby na úpravu, zalievanie, rosenie rastlín, merače vlhkosti či hnojivá a preventívne postreky. Kedykoľvek po výsadbe sme otvorení otázkam a radi poradíme ohľadne správnej starostlivosti. Medzi naše doplnkové služby patrí aj pravidelná revízia a údržba interiérovej zelenej v kanceláriách.

Údržba interiérovej zelene

Medzi naše doplnkové služby patrí aj pravidelná revízia a údržba interiérovej zelene v kanceláriách. Na základe stavu rastlín a Vašich požiadaviek a potrieb stanovíme individuálny plán kontroly a starostlivosti o zeleň či už v kanceláriách, gastro prevádzkach alebo iných priestoroch.

realizacia zeleneho interieru rastliny do kancelarie 9 plantizia 1 Plantizia.sk
realizacia zeleneho interieru rastliny do kancelarie 2 plantizia Plantizia.sk
realizacia zeleneho interieru rastliny do kancelarie 8 plantizia 2 Plantizia.sk

Pridajte sa k našim spokojným klientom

Nechajte si od nás vypracovať ponuku

Aké informácie budeme od vás potrebovať?

 • Kde bude realizácia prebiehať?
 • Potrebujete zabezpečiť kvetináče alebo máte vlastné? Ak nemáte, preferujete nejaké farby?
 • Máte určený konkrétny alebo aspoň približný rozpočet?
 • Spolupracujete s architektom a vytvoril vám návrh? Radi výsadbu prispôsobíme, stačí nám priložiť podklady.
 • Fotografie priestoru, nám umožnia ešte pred obhliadkou premyslieť návrh a rozsah výsadby. Ak je to možné, priložte nám ich.
 • Máte predstavu o výsadbe alebo chcete, aby sme zapracovali konkrétne prvky? Neváhajte nám dať vedieť. 

Kontaktujte nás

info@plantizia.sk

0940 842 624