Chistee – Koncentrát Universal Mint

Koncentrát Universal Mint je prírodný univerzálny čistiaci koncentrát so sviežou mätovou vôňou. Má silný čistiaci, odmasťujúci a antibakteriálny účinok. Unikátna kombinácia prírodných výťažkov preniká hlbšie do povrchu a zanecháva ho čistý a bezpečný. Koncentrát môžete použiť priamo na silné nečistoty alebo efektívne riediť s vodou v rôznych pomeroch.

Koncentrát 3 l je dostupný v kamennom obchode.

  nezaťažuje zdravie ani prírodu

  univerzálne použitie na rôzne povrchy a materiály

  antibakteriálne účinky

  slovenský výrobok

39,50 120,00 

Možnosti dopravy

Kategória:

Koncentrát Universal Mint značky Chistee

Prírodný univerzálny čistiaci koncentrát Mint so sviežou mätovou vôňou má silný čistiaci, odmasťujúci a antibakteriálny účinok. Unikátna kombinácia prírodných výťažkov preniká hlbšie do povrchu a zanecháva ho čistý a bezpečný.

Vysoko účinný 100 % prírodný čistiaci koncentrát Universal vám prináša takmer neobmedzené možnosti pri čistení, umývaní a praní. Výnimočne čistí, odmasťuje a má silný antibakteriálny účinok.

Je 100 % prírodný, 100 % rozložiteľný a bezpečný pre vás aj životné prostredie. Koncentrát môžete použiť priamo na silné nečistoty alebo efektívne riediť s vodou až do pomeru 1 : 400.

S jedným univerzálnym koncentrátom Chistee, s vôňou mäty, jednoducho pokryjete čistiace potreby vašej domácnosti, kancelárie či prevádzky.

Produkty Chistee sú neustále vyvíjané a testované. Merania opakovane potvrdzujú antibakteriálne a dezinfekčné účinky čistiacich prostriedkov ako aj ich schopnosť odstraňovať bielkovinové a mikrobiálne znečistenie. Spoločnosť Chistee testuje aj rôzne spôsoby riedenia a použitia či rozložiteľnosť prostriedkov v prírode. Produkty Chistee sú 100% rozložiteľné a nezaťažujú vodu, pôdu ani vaše okolie.

Univerzálne využitie:

Kuchyňa, kúpeľňa, toalety, prevádzky, čistenie povrchov, umývanie riadov, do umývačky riadov, na podlahu, do práčky, na škvrny, ručné pranie, tepovanie, exteriér a interiér auta, umývanie hračiek, umývanie ovocia a zeleniny.

Povrchy a materiály:

Drezy, umývadlá, toalety, vodovodné batérie, nerez, mosadz, meď, drevo, rôzne látky a textílie, vlna, hodváb, koberce, sedačky, čalúnený nábytok, umelá hmota, sklo, obrazovky, kachličky, mramor, keramika, matrace, parkety, drevené podlahy, linoleum, gumené podlahy, kamenné podlahy, terasy, špeciálne druhy podláh.

Použitie

Koncentrát zmiešame s vodou v rôznych pomeroch podľa potreby:

  • na utieranie povrchov 1 : 10
  • do sprejov 1 : 5
  • na riady 1 : 1
  • na pranie 1 : 4
  • na podlahu 1 : 400
  • na sklo 1 : 200
  • na umývanie hračiek 1 : 15
  • na umývanie ovocia a zeleniny 1 : 20.

Unikátna kombinácia prírodných výťažkov účinne odstraňuje mastnotu, nečistoty a baktérie z hĺbky povrchu a zanecháva ho čistý a zdravý. Univerzálny čistiaci prostriedok Mint nastriekajte na povrch, nechajte pôsobiť a opláchnite vodou. Prostriedok môže pri teplote pod 15 °C zmeniť farbu, čo nemá vplyv na jeho kvalitu ani čistiace vlastnosti.

V prípade kontaktu prostriedku s očami, vypláchnite oči vodou.

Balenie: Sklenená fľaša s pevným šróbovacím uzáverom.

Objem: 3 l / 5 l / 10 l

Zloženie koncentrátu Universal Mint

Voda, olivový olej, svetlicový olej, geránium olej, olej z pestreca mariánskeho, mätový olej, spracovaná morská soľ

Značka

Chistee

Spôsoby doručenia

Osobný odber v Bratislave, Kuriér na adresu, Packeta / Zásielkovňa

Veľkosť

10 l, 3 l, 5 l

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Show only reviews in Slovenčina (0)

Pridajte prvú recenziu pre “Chistee – Koncentrát Universal Mint”

chistee koncentrat univesal mint cistiaci koncentrat do domacnosti
Chistee – Koncentrát Universal Mint
39,50 120,00  Select options