Služby

Naši spokojní klienti

workshop vyroby rastlinneho teraria diy rastlinne terarium florarium

Súkromné workshopy / teambuildingy

Oddýchnite si a zabavte sa s kolegami či priateľmi na jednom z našich kreatívnych rastlinných workshopov. Organizujeme workshopy výroby rastlinného alebo sukulentného terária, kde vás naučíme ako si vyrobiť túto dizajnovú dekoráciu s takmer 200 ročnou tradíciou. Pri výrobe sa dozviete množstvo informácií o tom ako rastlinné teráriá fungujú, aké rastliny sú do nich vhodné a ako sa o teráriá správne starať. Z workshopu si odnesiete nielen zážitok, ale aj kúsok zelene do vašej domácnosti či kancelárie.

Za workshopmi nemusíte nikam cestovať. Radi ich zorganizujeme priamo u vás v ľubovoľnom čase alebo využite možnosti našich online workshopov. Kapacita workshopu nie je limitovaná. Na veľkých eventoch vytvárame skupinky s menším počtom účastníkov, aby sme každému venovali dostatok času. (čítať ďalej)

Napíšte nám
webinar vsetko o presadzani rastlin plantizia Plantizia.sk

Realizácia interiérovej zelene

Oživte vaše kancelárske priestory alebo interiér vašej predajne či prevádzky. Po obhliadke priestoru vám vypracujeme odborný návrh, ktorý bude obsahovať vhodné druhy rastlín a ich správne umiestnenie v priestore. V našej širokej ponuke nájdete klasické nenáročné rastliny, ktoré dobre zvládnu zlé svetelné podmienky či klimatizované priestory a taktiež zaujímavé netradičné druhy tropických rastlín. Pomôžeme vám tiež s výberom a zabezpečením klasických či samozavlažovacích kvetináčov. Ak máte vlastné kvetináče či kvetináče vyrobené na mieru, radi vám rastliny vysadíme aj do nich.

Ako prebieha realizácia zazelenania kancelárskych interiérov?

Ako prvú vykonáme obhliadku priestorov. V prípade vzdialenejšieho miesta od Bratislavy postačujú podrobné fotografie interiérov aj s potrebnými rozmermi. (čítať ďalej)

Napíšte nám
workshop vyroby bonsai teraria plantizia Plantizia.sk

Darčeky pre obchodných partnerov či svadobných hostí

Vyberte si u nás zaujímavý a kreatívny darček pre svojich zamestnancov alebo obchodných partnerov. Ponúkame rôzne druhy rastlinných terárií a aj setov na výrobu, ktoré je možné upraviť na mieru. Napríklad do nich zakomponovať logo či názov vašej firmy alebo vložiť vašu maketu produktu. Pripraviť vám tiež môžeme sukulenty alebo menšie rastlinky v dekoračných črepníkoch alebo v papierovom obale s visačkou s personalizovaným textom. Zaujímavým darčekom sú aj riasogule s malým akváriom alebo vzdušné rastlinky tillandsie naaranžované v aeráriu.

Potešte svadobných hostí malým rastlinným darčekom. V našej ponuke nájdete malé kaktusy, sukulenty a menšie verzie klasických izbových rastlín, ktoré sú vhodné ako darček pre hostí. (čítať ďalej)

Napíšte nám
webinar vsetko o skodcoch na izbovych rastlinach plantizia Plantizia.sk

Zapožičiavanie / prenájom rastlín

Potrebujete spestriť interiér na fotenie, zazelenať vašu konferenciu alebo skrášliť priestory výstavy? Ponúkame možnosť zapožičania rastlín, rastlinných terárií, črepníkov a ďalších doplnkov na jeden deň, ale aj na dlhší čas. Odborne vám poradíme s výberom vhodných rastlín, zabezpečíme dodanie a v prípade záujmu tiež pomôžeme s inštaláciou rastlín.

Napíšte nám