Služby

Súkromné workshopy / teambuildingy

Oddýchnite si a zabavte sa s kolegami či priateľmi na jednom z našich kreatívnych rastlinných workshopov. Organizujeme workshopy výroby rastlinného alebo sukulentného terária, kde vás naučíme ako si vyrobiť túto dizajnovú dekoráciu s takmer 200 ročnou tradíciou. Pri výrobe sa dozviete množstvo informácií o tom ako rastlinné teráriá fungujú, aké rastliny sú do nich vhodné a ako sa o teráriá správne starať. Z workshopu si odnesiete nielen zážitok, ale aj kúsok zelene do vašej domácnosti či kancelárie.

Za workshopmi nemusíte nikam cestovať. Radi ich zorganizujeme priamo u vás v ľubovoľnom čase alebo využite možnosti našich online workshopov. Kapacita workshopu nie je limitovaná. Na veľkých eventoch vytvárame skupinky s menším počtom účastníkov, aby sme každému venovali dostatok času.

K akým príležitostiach sa hodia naše rastlinné workshopy?

Výrobu rastlinných terárii odporúčame ako spestrenie programu k rôznym eventom. Workshopy sú vhodné pre deti aj dospelých s možnosťou organizácie v interiéri aj exteriéri. Najčastejšie ich naši klienti využívajú pri týchto príležitostiach:

  • Teambuildingy
  • Firemné eventy
  • Väčšie rodinné oslavy
  • Rozlúčky so slobodou

S workshopmi máme bohaté skúsenosti o čom svedčia stovky spokojných účastníkov. Atmosféru a priebeh workshopu vám priblížia fotografie z minulých eventov.

 

monstera adansonii, swiss cheese plant, monstera monkey mask, monstera, izbova rastlina, izbovy kvet, nenarocna rastlina, rastlina vhodna do tiena, tahava rastlina, plaziva rastlina, izbovka, množenie odrezkami, rastlina do macrame
sansevieria trifasciata laurentii, dracaena trifasciata laurentii, sansevieria trojpasa, svokrine jazyky, zaujimave svokrine jazyky, nenarocna rastlina, rastlina na slnko, rastlina do tiena, rastlina pre začiatočníkov, izbova rastlina, izbovy kvet, izbovka

Realizácia interiérovej zelene

Oživte vaše kancelárske priestory alebo interiér vašej predajne či prevádzky. Po obhliadke priestoru vám vypracujeme odborný návrh, ktorý bude obsahovať vhodné druhy rastlín a ich správne umiestnenie v priestore. V našej širokej ponuke nájdete klasické nenáročné rastliny, ktoré dobre zvládnu zlé svetelné podmienky či klimatizované priestory a taktiež zaujímavé netradičné druhy tropických rastlín. Pomôžeme vám tiež s výberom a zabezpečením klasických či samozavlažovacích kvetináčov. Ak máte vlastné kvetináče či kvetináče vyrobené na mieru, radi vám rastliny vysadíme aj do nich.

Ako prebieha realizácia zazelenania kancelárskych interiérov?

Ako prvú vykonáme obhliadku priestorov. V prípade vzdialenejšieho miesta od Bratislavy postačujú podrobné fotografie interiérov aj s potrebnými rozmermi. Podľa svetelnosti a charakteru priestoru, vyberáme vhodné rastliny a kvetináče. Prvotná obhliadka je veľmi dôležitá. Častokrát zohľadňujeme prekážky v podobe zlého osvetlenia, silného kúrenia či klimatizácie a musíme tak vždy vytvárať riešenia na mieru a zároveň zohľadniť predstavy a potreby klienta. Po získaní potrebných informácií o priestore, starostlivo vyberáme, kombinujeme a hľadáme najlepšie riešenia. Klient od nás dostáva fotografie vhodných druhov rastlín a kvetináčov. Podľa potreby pripravíme aj vizualizáciu pre lepšiu predstavu budúcej výsadby, ktorú následne po schválení inštalujeme do kancelárskych priestorov.

V neposlednom rade poskytujeme v rámci výsadby podrobnú inštruktáž k starostlivosti o interiérovú zeleň. Po dohode tiež môžeme poskytnúť potreby na úpravu, zalievanie, rosenie rastlín, merače vlhkosti či hnojivá a preventívne postreky. Kedykoľvek po výsadbe sme otvorení otázkam a radi poradíme ohľadne správnej starostlivosti. Medzi naše doplnkové služby patrí aj pravidelná revízia a údržba interiérovej zelenej v kanceláriách.

Darčeky pre obchodných partnerov a svadobných hostí

Vyberte si u nás zaujímavý a kreatívny darček pre svojich zamestnancov alebo obchodných partnerov. Ponúkame rôzne druhy rastlinných terárií, ktoré je možné upraviť na mieru. Napríklad do nich zakomponovať logo či názov vašej firmy alebo vložiť vašu maketu produktu. Zaujímavým darčekom sú aj riasogule s malým akváriom alebo vzdušné rastlinky tillandsie naaranžované v aeráriu. Pripraviť vám tiež môžeme sukulenty alebo menšie rastlinky v dekoračných črepníkoch alebo v papierovom obale s visačkou s personalizovaným textom.

Potešte svadobných hostí malým rastlinným darčekom. V našej ponuke nájdete malé kaktusy, sukulenty a menšie verzie klasických izbových rastlín, ktoré sú vhodné ako darček pre svadobných hostí. Vybrať si môžete aj rastlinky s netradičným vzhľadom ako napríklad Hoyu v tvare srdiečka, riasogule alebo tillandsie. K rastlinkám vám môžeme priložiť návod na starostlivosť, ktorý po dohode upravíme na mieru pridaním vašich mien a dátumu svadby.

filodendron, philodendron, philodendron brasil, philodendron scandens brasil, nenáročná rastlina, izbová rastlina, izbový kvet, ťahavá rastlina, rastlina vhodna na policu, rastlina do macrame
monstera adansonii, swiss cheese plant, monstera monkey mask, monstera, izbova rastlina, izbovy kvet, nenarocna rastlina, rastlina vhodna do tiena, tahava rastlina, plaziva rastlina, izbovka, množenie odrezkami

Interiérová výsadba domov (väčšie rastliny)

Skrášlite si interiér väčšími rastlinami v samozavlažovacích kvetináčoch alebo zaujímavým aranžmánom na stôl či parapet. Ak máte atypické črepníky, vyberieme vám do nich vhodné rastliny a zrealizujeme ich výsadbu. Naši odborníci vám tiež pomôžu s výberom rastlín a ich vhodným umiestnením.

 

Údržba interiérovej zelene

Aby vám rastliny prinášali len radosť a nie starosti naviac, nechajte ich údržbu na nás. Môžete nám zveriť všetku starostlivosť alebo si vybrať len mesačnú či štvrťročnú údržbu. Ak máte staršie rastliny, ktoré nie sú v dobrom stave, radi vám ich prídeme jednorazovo presadiť, ošetriť a vysvetliť vám správnu starostlivosť o ne.

 

monstera adansonii, swiss cheese plant, monstera monkey mask, monstera, izbova rastlina, izbovy kvet, nenarocna rastlina, rastlina vhodna do tiena, tahava rastlina, plaziva rastlina, izbovka, množenie odrezkami
calathea, calathea makoyana, izbovka, kalatea, vlhkomilná rastlina, rastlina vhodná do tieňa, izbový kvet, izbová rastlina

Zapožičiavanie (prenájom) rastlín na fotenia a eventy

Potrebujete spestriť interiér na fotenie, zazelenať vašu konferenciu či alebo skrášliť priestory výstavy? Ponúkame možnosť zapožičania rastlín, rastlinných terárií, črepníkov a ďalších doplnkov na jeden deň, ale aj na dlhší čas. Odborne vám poradíme s výberom vhodných rastlín a v prípade záujmu tiež pomôžeme s inštaláciou rastlín.