InaEssentials – Pleťová maska Maskina rôzne druhy 60 g

Pleťová maska je doplnkovým produktom pri starostlivosti o vašu pleť, ktorý vyživuje pokožku a pomáha pri problémoch ako napríklad akné, podráždená pokožka a podobne. Pred použitím pleťovej masky je potrebné pleť poriadne odlíčiť a vyčistiť (produkty na čistenie pleti nájdete tu). Vďaka tomu aktívne látky z masky môžu dobre preniknúť do pleti.

1. Čierna Maskina na problematickú pleť

2. Levnduľová Maskina pre mastnú a aknóznu pleť

3. Ružová Maskina pre normálnu až zrelú pleť

4. Harmančeková Maskina pre citlivú a podráždenú pleť

5. Medovková Maskina pre matnú a suchú pleť

Original price was: 29,90 €.Current price is: 9,90 €.

Možnosti dopravy

Pleťová maska Maskina značky InaEssentials

Pleťová maska je doplnkovým produktom pri starostlivosti o vašu pleť, ktorý vyživuje pokožku a pomáha pri problémoch ako napríklad akné, podráždená pokožka a podobne. Pred použitím pleťovej masky je potrebné pleť poriadne odlíčiť a vyčistiť (produkty na čistenie pleti nájdete tu). Vďaka tomu aktívne látky z masky môžu dobre preniknúť do pleti.

1. Čierna Maskina na problematickú pleť

Navrhnutá so starostlivosťou a citom pre detaily, zložená z prírodných ingrediencií a obohatená o rastliny a vitamíny milujúce pokožku. Táto čistiaca maska ​​je odpoveďou na sen každého tínedžera a každého, kto trpí mastnou pokožkou.

Prečo Čierna Maskina od InaEssentials?

✔️ Levanduľa z nekonečných organických fialových polí našej rodiny je dokonalým liekom na problematickú pleť, čierne bodky a nedokonalosti. Jemne čistí póry do hĺbky.

✔️Aktívne uhlie na rastlinnej báze vám pomôže povedať „Zbohom mastnej pleti!“. Uvoľňuje tiež póry a pomáha redukovať škvrny odhaľujúce bezchybnú pleť.

✔️Kaolinit vytvára dokonalý základ pre skutočný detox, starostlivosť o pleť a plný pôžitok priamo z prírody.

✔️Naša tajná zbraň – niacínamid, ktorý reguluje mastnotu pokožky, minimalizuje vzhľad pórov, začervenanie a fľaky, redukuje jemné linky a vrásky, lieči hyperpigmentáciu a oveľa viac…

Vytvorte si pocit pohody a úľavy od stresu a zároveň sa starajte o seba a svoju krásnu pleť. Nechajte našu čiernu masku vycentrovať telo a myseľ. Len relaxujte, dýchajte a užívajte si…

Použitie

Zmiešajte 1 polievkovú lyžicu prášku s primeranám množstvom InaEssentials Hydrobiotic, kým sa nevytvorí tenká pasta. Naneste tenkú až strednú vrstvu na vopred očistenú suchú tvár. Nechajte masku pôsobiť na pokožke 7 – 15 minút, v závislosti od stavu vašej pokožky. Opláchnite teplou vodou, dokončite studenou vodou, aby ste uzavreli póry, a v prípade potreby aplikujte InaEssentials Hydrobiotic na tónovanie pokožky.

**Táto Maskina ​​je špeciálne navrhnutá tak, aby dopĺňala Levanduľovú hydrolinu alebo hydrobiotic od InaEssentials. Pravdepodobne bude fungovať aj s inými tekutinami, ale pre zaručené výsledky použite s InaEssentials.

Zloženie

Zloženie: KAOLIN, CARBON, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA FLOWER, NIACINAMIDE

2. Levnduľová Maskina pre mastnú a aknóznu pleť

Navrhnutá so starostlivosťou a citom pre detaily, zložená z prírodných ingrediencií a obohatená o rastliny a vitamíny milujúce pokožku. Táto upokojujúca maska je odpoveďou na sen každého tínedžera a každého, kto trpí mastnou pleťou.

Prečo Levanduľová Maskina od InaEssentials?

✔️Levanduľa z nekonečných organických fialových polí našej rodiny je dokonalým liekom na akné, problematickú pleť, čierne bodky a nedokonalosti. Vyrovnáva mastnotu a jemne čistí póry do hĺbky.

✔️Červené hrozno a arónia sú dokonalé ingrediencie pre hladšiu a mladistvú pokožku. Redukujú póry a zanechávajú vašu pokožku žiarivú ako nikdy predtým.

✔️Kaolinit a dobre strážené tajomstvo marockých kráľovien krásy – Ghassoul, vytvárajú dokonalý základ pre skutočný detox, starostlivosť o pleť a plný pôžitok priamo z prírody.

Postarajte sa o svoju pleť s tým najlepším z prírody a zmyte všetky svoje problémy s malou pomocnou rukou od InaEssentials.

Vytvorte si pocit pohody a úľavy od stresu a zároveň sa starajte o seba a svoju krásnu pleť. Nechajte našu levanduľovú masku vycentrovať telo a myseľ. Len relaxujte, dýchajte a užívajte si…

Použitie

Zmiešajte 1 polievkovú lyžicu prášku s kontrolovaným množstvom InaEssentials Levanduľová voda – Hydrolina, kým sa nevytvorí riedka pasta. Naneste tenkú až strednú vrstvu na vopred očistenú suchú tvár. Nechajte maskinu pôsobiť na pokožke 7-15 minút, v závislosti od stavu pokožky. Opláchnite teplou vodou, dokončite studenou vodou, aby ste uzavreli póry, a v prípade potreby aplikujte InaEssentials‘ Levanduľová voda – Hydrolina na tónovanie pleti.

**Táto maska je špeciálne navrhnutá tak, aby dopĺňala Levanduľovú vodu – Hydrolina od InaEssentials. Pravdepodobne bude fungovať aj s inými tekutinami, ale pre zaručené výsledky použite s InaEssentials

Zloženie

Zloženie: KAOLIN, ILLITE, MOROCCAN LAVA CLAY, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA FLOWER, CYNARA SCOLYMUS BUD EXTRACT, BEETROOT RED, CI 77742, VITIS VINIFERA SKIN POWDER, PYRIDOXINE HCL

3. Ružová Maskina pre normálnu až zrelú pleť

Navrhnutá so starostlivosťou a citom pre detaily, zložená z prírodných ingrediencií a obohatená o rastliny a vitamíny milujúce pokožku. Táto revitalizačná maska ​​je jemný dotyk, ktorý vašej pokožke chýba vo vašej kozmetickej rutine.

✔️Ruža z nekonečných bio ružových polí  je dokonalým liekom pre normálnu, suchú a zrelú pleť. Vyrovnáva hydratáciu v pokožke a upokojuje začervenanie.

✔️Kaolinit vytvára dokonalý základ pre skutočný detox a plný pôžitok priamo z prírody.

✔️Bobule arónie zmierňujú zápaly, zvyšujú krvný obeh, minimalizujú jemné vrásky, poskytujú veľa antioxidantov.

✔️Vitamín C je legendárny vo svete starostlivosti o pleť, zatiaľ čo náš špičkový prostriedok, prebiotikum

✔️Prebiulin Fos pôsobí ako kožné palivo tým, že sa stará o kožnú mikroflóru.

Vytvorte si pocit pohody a úľavy od stresu a zároveň sa starajte o seba a svoju krásnu pleť. Nechajte našu Rose Maskinu vycentrovať telo a myseľ. Len relaxujte, dýchajte a užívajte si…

Použitie

Zmiešajte 1 polievkovú lyžicu prášku s kontrolovaným množstvom Ružovej vody – Hydrolina od InaEssentials, kým sa nevytvorí riedka pasta. Naneste tenkú až strednú vrstvu na vopred očistenú suchú tvár. Nechajte masku pôsobiť na pokožke 7-15 minút, v závislosti od stavu vašej pokožky. Opláchnite teplou vodou, dokončite studenou vodou, aby ste uzavreli póry, a v prípade potreby naneste Ružovú vodu – Hydrolina od InaEssentials na tónovanie pleti.

**Táto maska ​​je špeciálne navrhnutá tak, aby dopĺňala Ružovú vodu – Hydrolina od InaEssentials. Pravdepodobne bude fungovať aj s inými tekutinami, ale pre zaručené výsledky použite s InaEssentials

Zloženie

Zloženie: KAOLIN, ILLITE, CYNARA SCOLYMUS BUD EXTRACT, ROSA GALLICA FLOWER EXTRACT, CI 77007, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, INULIN, FRUCTOSE

4. Harmančeková Maskina pre citlivú a podráždenú pleť

Navrhnutá so starostlivosťou a citom pre detaily, zložená z prírodných ingrediencií a obohatená o rastliny milujúce pokožku. Táto jemná Maskina je dokonalým rituálom pre vašu starostlivosť, pre tie „Ja“ chvíle, keď máte chuť sa o seba správne starať.

Prečo Harmančeková Maskina od InaEssentials?

✔️ Harmanček z nekonečných organických žltých polí je dokonalým liekom na citlivú a problematickú pleť. Upokojuje opuchy, reguluje prebytočný maz a urýchľuje hojenie rán.

✔️Kurkuma sa jemne postará o všetky jazvy a drobné pigmentové škvrny a zároveň zaistí vašu pokožku tým najmajestátnejším prirodzeným leskom.

✔️Citrónová kôra vyťahujú z pokožky nečistoty a zbavujú ju odumretých kožných buniek, aby ste dosiahli hladkú pokožku.

✔️Kaolinit vytvára dokonalý základ pre skutočný detox a plný pôžitok priamo z prírody.

Vytvorte si pocit pohody a úľavy od stresu a zároveň sa starajte o seba a svoju krásnu pleť. Nechajte našu Harmančekovú masku vycentrovať telo a myseľ. Len relaxujte, dýchajte a užívajte si…

Použitie

Zmiešajte 1 polievkovú lyžicu prášku s kontrolovaným množstvom Harmančekovej vody InaEssentials, kým sa nevytvorí riedka pasta. Naneste tenkú až strednú vrstvu na vopred očistenú suchú tvár. Nechajte masku pôsobiť na pokožke 7-15 minút, v závislosti od stavu vašej pokožky. Opláchnite teplou vodou, dokončite studenou vodou, aby ste uzavreli póry, a v prípade potreby naneste Harmančekovú vodu – Hydrolinu od InaEssentials na tónovanie pokožky.

**Táto maska ​​je špeciálne navrhnutá tak, aby dopĺňala Harmančekovú vodu – Hydrolina od InaEssentials. Pravdepodobne bude fungovať aj s inými tekutinami, ale pre zaručené výsledky použite s InaEssentials

Zloženie

Zloženie: KAOLIN, CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER, CITRUS LIMON PEEL POWDER, CI 77492, INULIN, FRUCTOSE, CURCUMA LONGA ROOT

5. Medovková Maskina pre matnú a suchú pleť

Navrhnutá so starostlivosťou a citom pre detaily, zložená z prírodných ingrediencií a obohatená o rastliny milujúce pokožku. Táto hlboko hydratačná maska ​​je dokonalým rituálom pre sebastarostlivosť, pre „JA“ chvíle.

Prečo Medovková Maskina od InaEssentials?

✔️Medovka z nekonečných organických zelených polí našej rodiny je dokonalým liekom pre citlivú až normálnu pleť, ktorý vám pomôže zdolať každodennú rutinu. Upokojuje podráždenú pokožku a zápaly.

✔️Superfood alebo Super starostlivosť o pleť – Spirulina prichádza na záchranu! Vďaka svojim protizápalovým účinkom a účinkom proti starnutiu zanechá vašu pokožku žiariacu ako nikdy predtým!

✔️Kaolinit vytvára dokonalý základ pre skutočný detox a plný pôžitok priamo z prírody.

✔️A aloe… Robí zázraky! Bohatý obsah vitamínu C, beta-karoténu a E v aloe vera pomáha redukovať jemné linky, starecké škvrny a vrásky tým, že zvyšuje antioxidačnú aktivitu a opravuje kožné bunky.

Vytvorte si pocit pohody a úľavy od stresu a zároveň sa starajte o seba a svoju krásnu pleť. Nechajte našu Medovkovú Maskinu vycentrovať telo a myseľ. Len relaxujte, dýchajte a užívajte si…

Použitie

Zmiešajte 1 polievkovú lyžicu prášku s kontrolovaným množstvom vody InaEssentials Medovka – Hydrolina, kým sa nevytvorí riedka pasta. Naneste tenkú až strednú vrstvu na vopred očistenú suchú tvár. Nechajte masku pôsobiť na pokožke 7-15 minút, v závislosti od stavu vašej pokožky. Opláchnite teplou vodou, dokončite studenou vodou, aby ste uzavreli póry, a v prípade potreby aplikujte Medovkovú vodu – Hydrolinu od InaEssentials na tónovanie pleti.

**Táto maska ​​je špeciálne navrhnutá tak, aby dopĺňala Medovkovú vodu – Hydrolina od InaEssentials. Pravdepodobne bude fungovať aj s inými tekutinami, ale pre zaručené výsledky – použite s InaEssentials 😊

Zloženie

Zloženie: KAOLIN, ILLITE, MELISSA OFFICINALIS LEAF POWDER, SPIRULINA MAXIMA POWDER, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, MONTMORILLONITE

Hmotnosť pleťovej masky Maskina je 60 g.

Značka

InaEssentials

Typ pleti

Citlivá, Mastná, Normálna, Pre všetky typy pleti, Problematická s akné, Suchá, Zrelá

Spôsoby doručenia

Osobný odber v Bratislave, Kuriér na adresu, Packeta / Zásielkovňa

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Show only reviews in Slovenčina (0)

Pridajte prvú recenziu pre “InaEssentials – Pleťová maska Maskina rôzne druhy 60 g”

InaEssentials – Pleťová maska Maskina rôzne druhy 60 g
Original price was: 29,90 €.Current price is: 9,90 €. Select options