Pánbach – WC gél Škorica 500 ml

Účinný WC gél Škorica zabezpečí, že vaša toaleta bude vždy čistá a voňavá. Odstráni vodný kameň aj nečistoty pod okrajom misy. Rovnako ako aj ďalšie čistiace prostriedky značky Pánbach vyniká aktívnymi povrchovými látkami z čisto prírodných surovín, ktoré efektívne čistia povrchy.

  účinne odstraňuje nečistoty

  obsahuje nanomolekuly len rastlinného pôvodu, ktoré efektívne odbúravajú nečistoty z povrchov

  jeho vôňu zabezpečujú prírodné esenciálne oleje

  biologicky rozložiteľný

  antibakteriálne účinky

9,98 

Na sklade

Pánbach – WC gél Škorica 500 ml

9,98 

Zakúpením získate 50 vernostných lístkov!

Kategórií:

WC gél Škorica značky Pánbach

Pri výrobkoch Pánbach sú využívané prírodné výťažky spojené s ďalšími funkčnými látkami. Pri presne určenom tlaku a teplote tak vzniká zmes molekúl so špecifickým elektromagnetickým nábojom, ktorá má výborný čistiaci účinok. Tu je niekoľko príkladov prísad:

Borovica lesná

Výťažky z kôry a koreňov majú dezinfekčné vlastnosti a podporujú čistiacu silu prostriedkov.

Kokosovník orechoplodný

Výťažky z plodov a stromu vytvárajú viskozitu a elektrický náboj, ktorý pomáha s naväzovaním nečistôt.

Mandla obyčajná

Výťažok zo stromu pôsobí antialergicky, dodáva jemnosť a podporuje čistiace účinky.

Kyselina glukónová

Vzniká prirodzenou premenou cukrov a pomáha rozpúšťať minerálne usadeniny, napríklad starý známy vodný kameň.

Glukonát sodný

Pomáha čistiť kovové povrchy, pretože na seba viaže voľné kovové ióny.

Nanočastice

Nanotechnológia síce znie trochu sci-fi, ale v skutočnosti vychádza z prírody. Aj molekulu vody by ste namerali iba v nanometroch. Ak ste niekde čítali o škodlivých nanočasticiach, ktoré prenikajú do tela, nemusíte sa báť, platí to len o nanomolekulách niektorých kovov. Pánbach používa výhradne nanomolekuly rastlinného pôvodu so silným elektromagnetickým potenciálom. Môžu tak šikovne preniknúť medzi molekuly nečistôt a rozložiť ich, aby sa vám ľahko zmývali z akéhokoľvek povrchu.

Esenciálne oleje

Účinky a vône prostriedkov získavame kombinovaním prírodných esenciálnych olejov. (Pelargonium Graveolens, Citrus Bergamia, Citrus Nobilis, Lavandula Angustifolia, Oleoyl Sarcosine, Cinnamomum Zeylanicum)

V produktoch Pánbach nenájdete ich syntetické náhrady, pretože tie nikdy nedosiahnu výsledky prírodného originálu.

Prírodné esencie tvoria stovky zlúčenín, ruža sa napríklad skladá z 20 až 300 častí. Až polovicu objemu často tvorí len jedna zložka. A preto sa často hlavné zložky nahrádzajú umelou napodobeninou. Za výrazne nižšiu cenu sa tak dokáže získať vôňa ruže, no na úkor niektorých účinných zložiek.

Pánbach verí prirodzenej podobe  esencií a preto ich prostriedky nie len príjemne voňajú, ale majú aj antibakteriálne a antivirotické schopnosti.

Viete prečo čistiace prostriedky Pánbach tak nepenia? Pretože neobsahujú syntetické látky. Vďaka tomu prírodné výrobky nie sú tak prchavé. Znamená to tiež aj to, že nedráždia kožu, ani sliznicu.

Použitie

Pred použitím jemne potraste nádobkou a produkt tak premiešajte. Otvorte bezpečnostnú klapku. Nalejte prírodný WC gél pod okraj a do vnútra misy. Nechajte prostriedok pôsobiť, prípadne vyčistite misu kefou a spláchnite.

Upozornenie

Uchovávajte mimo dosah detí. Spôsobuje vážne poškodenie očí. V prípade kontaktu s očami ich niekoľko minút jemne vyplachujte veľkým množstvom vody. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc. Pri prehltnutí okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a lekárovi ukážte obal alebo etiketu.

Balenie: Sklenená fľaša s rozprašovačom pre rovnomerné dávkovanie prostriedku na toalety (v prípade zasielania produktu plastová fľaša s rozprašovačom pre bezpečné doručenie).

Objem prírodného WC gélu je 500 ml.

Zloženie prírodného WC gélu Škorica

Aniónové povrchovo aktívne látky 5 – 15%, katiónové povrchovo aktívne látky 1 – 5%, neiónové povrchovo aktívne látky 1 – 5%, esenciálne oleje a prírodné farbivá

Značka

Pánbach

Spôsoby doručenia

Osobný odber v Bratislave, Kuriér na adresu, Packeta / Zásielkovňa

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Pánbach – WC gél Škorica 500 ml”