Plastový kvetináč Premium Stripes ružový

Ekologický plastový kvetináč Premium Stripes ružový s moderným vrúbkovaným vzorom je vyrobený z recyklovaného plastu za pomoci veternej elektrickej energie. Hodí sa do každého interiéru. Vďaka neutrálnemu vzhľadu v ňom skvele vyniknú všetky zelené aj farebné izbové rastliny. Vyberte si z rôznych veľkostí tú vhodnú práve pre vašu rastlinu.

  • matná ružová farba
  • minimalistický dizajn, moderný dekoratívny vzor
  • vyrobený z recyklovaného plastu
  • na výber priemery 7 – 22 cm

3,90 18,90 

Možnosti dopravy    Výber kvetináča

Plastový kvetináč Premium Stripes

Ekologický plastový kvetináč s moderným vrúbkovaným vzorom je vyrobený z recyklovaného plastu za pomoci veternej elektrickej energie. Tento plastový kvetináč je 100% recyklovateľný.

Tento dizajnový plastový ružový kvetináč sa hodí takmer do každej domácnosti. Kvetináč je špičkovej kvality, takže vydrží dlho.

Kolekcia kvetináčov Premium Stripes dokonale vytvorí atmosféru útulného, harmonického, módneho a priateľského interiéru. Črepníky svojím mierne zaobleným telom, jemnými tónmi a dekoratívnym vzorom vyzdvihnú to najlepšie z vašich izbových rastlín.

Kombinácia rôznych veľkostí a farieb plastových kvetináčov s prúžkami je dokonalým spôsobom, ako vytvoriť zaujímavú zelenú oázu.

V spoločnosti Elho beží 100 % výrobného procesu na vlastnej veternej energii a v roku 2020 sa 8 miliónov kilogramov recyklovaného plastového odpadu premenilo na dizajnové nádoby. Neustále zdokonaľujú výrobné techniky a skúmajú všetky možnosti, aby mohli vyrábať celú kolekciu zo 100% recyklovaných plastov. S ambíciou stať sa 100 % cirkulárnou spoločnosťou sa snažia o nulové emisie CO2.

Spoločnosť Elho je certifikovaná B. Corporation od januára 2021.

Certified B Corporations™ sú spoločnosti, ktoré využívajú silu podnikania na vybudovanie inkluzívnejšej a udržateľnejšej ekonomiky. Spĺňajú najvyššie overené štandardy sociálnej a environmentálnej výkonnosti, transparentnosti a zodpovednosti.

Tento štatút B Corp prichádza s výslovnou zodpovednosťou: udržiavať svet ako miesto na život, zdravé a bezpečné miesto pre budúce generácie. Spoločnosť Elho cíti, že je ich zodpovednosťou naďalej sa rozvíjať a prispievať k zelenšiemu svetu a spájať čo najviac ľudí s prírodou.

Farba: ružová matná

Materiál: plast

 Priemer: 7 cm / 9 cm / 11 cm / 14 cm / 16 cm / 18 cm / 22 cm

Priemer

7 cm, 9 cm, 11 cm, 14 cm, 16 cm, 18 cm, 22 cm

Spôsoby doručenia

Osobný odber v Bratislave, Kuriér na adresu, Packeta / Zásielkovňa

1 recenzia k Plastový kvetináč Premium Stripes ružový

  1. Slovenčina

    Petronela

    Pekný jemný kvetináč, vybrala som si ho k farebnému kvetu a neľutujem, superko sa k sebe hodia.

Show only reviews in Slovenčina (1)

Pridať recenziu

ruzovy plastovy kvetinac s pasikmi elho crepnik
Plastový kvetináč Premium Stripes ružový
3,90 18,90  Select options