Ponio – Pazúch prírodný dezodorant sodafree Lemongras 60 g

Prírodný dezodorant pazúch Lemongras so sviežou vôňou čajovníku a mäty neobsahuje sódu, takže je šetrnejší k pokožke. Je vhodný pre ženy aj mužov. Jeho antibakteriálny účinok zabraňuje nepríjemnému zápachu, avšak nebráni prirodzenému vylučovaniu odpadových a škodlivých látok z tela – poteniu. Stačí ho aplikovať v tenkej vrstve. Pri štandardnom používaní pazúch vydrží naozaj dlho, aspoň 6 mesiacov.

  nebráni prirodzenému vylučovaniu odpadových látok z tela

  zabraňuje zápachu za pomoci prírodných zložiek 

  nevysušuje pokožku 

  dlho vydrží

  neobsahuje sódu bikarbónu (vhodný aj pre citlivú pokožku)

Dezodorant Pazúch je vhodný aj pre vegánov.

9,00 

Zakúpením získate 45 vernostných lístkov!

Možnosti dopravy

Kategória:

Pazúch prírodný dezodorant sodafree Lemongras značky Ponio

Sodafree Pazúch Lemongras je prírodný dezodorant bez sódy. Pazúch nezabraňuje prirodzenému poteniu, ale má antibakteriálny účinok a zabraňuje rozkladu potu, z ktorého vzniká zápach.

Dezodorant Lemongras obsahuje silice citrónovej trávy a čajovníka, ktoré mu dodávajú sviežu vôňu. Je vhodný pre ženy aj mužov.

Dezodorant neobsahuje sódu, ale namiesto nej je založený na dezodorizačnom účinku zlúčenín horčíka, kremeliny, prírodných silíc a olejov. Je preto možné, že konkrétne pre Váš typ potu bude účinnejší alebo naopak menej účinný ako dezodorant na sódovom základe.

Sodafree dezodorant je dobrou alternatívou sódovému dezodorantu. Je vhodný na citlivú pokožku, ktorá by na dezodorant so sódou mohla reagovať podráždením.

Použitie

Dezodorant sa používa jednoducho. Zospodu prstom opatrne vysuniete kúsok dezodorantu a nanesiete na pokožku podpazušia. Pazúch sa najľahšie nanáša na vlhkú pokožku, napríklad po sprchovaní. Osvedčená metóda je nanášať dezodorant v jemnom náklone (teda nedržať dezodorant úplne kolmo), potom sa vytvaruje do mierneho „kopčeka“ v strede a nezanáša sa priveľmi k okrajom. Pazúch vrátite späť do tuby miernym poklepaním po rovnej pevnej ploche (napríklad po stole).

Ak je pre vás pazúch príliš tuhý alebo máte pocit, že sa ťažko rozotiera, naneste na jeho povrch pred použitím 1-2 kvapky vody, ktoré výrazne uľahčia roztierateľnosť pazúchu. Ak je pre vás pazúch príliš mäkký, skladujte ho na chladnejšom mieste alebo v chladničke, aby sa pri použití topil pomalšie.

Dezodorant nepoužívajte na poranenú pokožku (vrátane pokožky poranenej pri holení).

Pri bežnej aktivite vydrží pazúch približne 12 hodín. Pri zvýšenej aktivite odporúčame použiť dezodorant na umytú pokožku a nenanášať ho vo viacerých vrstvách (vyhnete sa tak prípadným fľakom na oblečení z prebytku dezodorantu).

Pri prechode na prírodné dezodoranty sa niekedy organizmus dlhšie adaptuje. Trvá to približne 2 týždne, počas ktorých môže dochádzať ku krátkodobo zvýšenému telesnému zápachu.

Pre zachovanie kvality skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste.

Pazúch prírodný dezodorant sodafree Lemongras obsahuje:

Kokosový olej má tiež antibakteriálne vlastnosti a tiež regeneruje citlivú a vysušenú pokožku podpazušia.

Slnečnicový olej od lokálneho slovenského dodávateľa.

Olivový olej je nápomocný a zdravý nielen v kuchyni, ale aj v kúpeľni. Kozmetické výrobky s obsahom olivového oleja zanechávajú pokožku vláčnu a jemnú.

Zlúčeniny horčíka a kremeliny majú dezodoračné účinky.

Tento prírodný dezodorant obsahuje kombináciu esenciálnych olejov mäta a čajovník. Oleje majú dezodoračné účinky a zapožičiavajú Pazúchu príjemnú vôňu.

Balenie: Kompostovateľná papierová tuba. Dezodorant sa vysunie jemným zatlačením zospodu tuby a zasunie späť jemným poklepkaním tuby po tvrdom povrchu.

Hmotnosť prírodného sodafree dezodorantu Pazúch Lemongras je 60 g.

Zloženie prírodného sodafree dezodorantu Pazúch Lemongras

Cocos Nucifera Oil, Helianthus Anuus Seed Oil, Magnesium Hydroxide, Hydrogenated Cetyl Olive Oil EstersE , Olea Europaea Fruit Oil and Hydrogenated Vegetable OilE , Diatomaceous EarthE , Helianthus Annuus WaxE , Magnesium Carbonate, Mentha Piperita Oil, Mentha Spicata Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia Oil, Limonene*, Linalool*

E Ecocert

* obsiahnuté prirodzene v siliciach

Tento produkt neobsahuje žiadne syntetické parfumy či ropné deriváty.

Značka

Ponio

Pre koho

Muži, Unisex, Ženy

Vlastnosti

Spôsoby doručenia

Osobný odber v Bratislave, Kuriér na adresu, Packeta / Zásielkovňa

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Show only reviews in Slovenčina (0)

Pridajte prvú recenziu pre “Ponio – Pazúch prírodný dezodorant sodafree Lemongras 60 g”

ponio pazuch prirodny dezodorant sodafree lemongras pre muzov zeny sviezi
Ponio – Pazúch prírodný dezodorant sodafree Lemongras 60 g
Zakúpením získate 45 vernostných lístkov!