Bambusové vatové tyčinky do uší 200 ks

Bambusové vatové tyčinky do uší sú udržateľnou ekologickou alternatívou klasických jednorazových plastových tyčiniek do uší. Bambusové tyčinky do uší sú vyrobené zo 100% prírodných materiálov: bambus a organická bavlna. Tyčinky do uší aj krabička sú kompostovateľné a úplne rozložiteľné.

  100% prírodné, vyrobené z organickej bavlny a bambusu

  bambusové tyčinky do uší sú hypoalergénne (nižšie riziko vzniku podráždenia)

  vhodné pre celú rodinu

  neobsahujú parfémy ani farbivá

  tyčinky do uší aj obal sú kompostovateľné a úplne rozložiteľné

2,90 

Na sklade

Bambusové vatové tyčinky do uší 200 ks

2,90 

Zakúpením získate 15 vernostných lístkov!

Kategórie:

Bambusové vatové tyčinky do uší

Bambusové vatové tyčinky do uší sú skvelou alternatívou ak hľadáte ekologickejšiu a udržateľnejšiu náhradu klasických plastových tyčiniek na jedno použitie.

Tieto tyčinky do uší sú vyrobené z organickej bavlny a bambusu, ktorý je najrýchlejším prirodzene sa obnovujúcim zdrojom na svete. Bambus je tiež prirodzene antimikrobiálny, antimykotický a antibakteriálny. Doba rozkladu bambusových vatových tyčiniek do uší je nízka, na rozdiel od plastových vatových tyčiniek, ktoré majú čas rozkladu aj niekoľko stoviek rokov. Bambus je úplne rozložiteľný prírodný materiál.

Pri výrobe bambusových tyčiniek do uší neboli využité žiadne chemikálie ako parfémy či farbivá, jedná sa teda o 100% prírodný produkt.

Bambusové tyčinky aj ich papierová krabička sú kompostovateľné a rozložiteľné, takže sú veľmi šetrné k životnému prostrediu.

Balenie: Papierová krabička.

Počet: 200 ks

Spôsoby doručenia

Osobný odber v Bratislave, Kuriér na adresu, Packeta / Zásielkovňa

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Bambusové vatové tyčinky do uší 200 ks”