Botanická ilustrácia Črepníkový kankán

Botanická ilustrácia Črepníkový kankán je reprodukcia ručne kreslenej ilustrácie od WeAreWind s provokatívnym motívom tancujúcich rastliniek Ficus lytara, Svokrine jazyky a Monstera deliciosa. Táto milá ilustrácia s rastlinným vzorom skrášli interiér a vdýchne doň hravú atmosféru domova. Poteší každého milovníka rastlín či krásnych vecí.

  • ilustrácia od slovenskej autorky
  • motív, ktorý vyčarí úsmev na perách
  • na prírodnom papieri vyššej gramáže s FCS certifikáciou
  • na výber veľkosti A5, A4 a A3

14,90 34,90 

Možnosti dopravy

Botanická ilustrácia Črepníkový kankán od slovenských autorov WeAreWind

Všetky originály ilustrácií sú kreslené ručne fixkami a tenkými linermi. Nasleduje ich digitalizácia, mierne korektúry a farebné úpravy a nakoniec samotná tlač reprodukcií.

Botanické ilustrácie sú vytlačené na kvalitnom grafickom papieri vyššej gramáže – 250 g/m2. Ide o prírodný papier s tradičnou plstencovou ražbou a FSC certifikáciou. Na tlač sú použité pigmentové atramenty v archívnej kvalite.

Za slovenskou značkou WeAreWind stoja dvaja šikovní mladí ľudia, Slávka a Martin.

Slávka dychtivo hltá všetky detaily, ktoré stoja za povšimnutie. Rada sa stráca vo vlastných myšlienkach a loví hrejivé spomienky. Najradšej v hlave nosí rozkvitnuté stromy, moria, jazerá, voňavé koláče, úzke dláždené uličky a zelené lesy. Na papier kreslí všetko inšpiratívne, snové a hravé, čo spolu s Martinom nazbierajú, keď venčia svoje túlavé topánky.

Martin je šikovný a optimistický vodný živel. Miluje ovocie z letných záhrad, úprimných a láskavých ľudí, filmové kluby a cestovanie. V uliciach sa s vetrom vo vlasoch rád preháňa na svojom dvojkolesovom sýtozelenom „žiletkáči“. Bystrozrakom brázdi každý Slávkin ťah na papieri. Vždy je zázračne naporúdzi, trpezlivo a pohotovo radí, konštruktívne kritizuje, povzbudzuje a zlepšuje náladu. Stará sa o vizuálnu identitu značky, pomáha s finálnymi grafickými úpravami, prezentáciou a prípravou do tlače.

Motív: Črepníkový kankán

Autorka: Slávka Čamatejová – WeAreWindCom

Materiál: grafický papier vyššej gramáže 250 g/m2 s FSC certifikáciou

Veľkosť: A5 / A4 / A3

Spôsoby doručenia

Osobný odber v Bratislave, Kuriér na adresu, Packeta / Zásielkovňa

Veľkosť

A5, A4, A3

1 recenzia k Botanická ilustrácia Črepníkový kankán

  1. Slovenčina

    Magda

    Krásny darček, ktorý potešil

Show only reviews in Slovenčina (1)

Pridať recenziu

Botanická ilustrácia Črepníkový kankán wearewind
Botanická ilustrácia Črepníkový kankán
14,90 34,90  Select options