InaEssentials – Hydrolina prírodná voda zo žihľavy 150 ml

Prírodná voda zo žihľavy pomáha proti vypadávaniu vlasov a tiež má vynikajúci vplyv na časté mastenie vlasov, lupiny a svrbenie pokožky hlavy.

  prírodný produkt na proti vypadávaniu vlasov a mastným vlasom

  jej protizápalové a antibakteriálne pôsobenie udržuje pokožku hlavy v dobrom zdraví

  vyživuje vlasové folikuly a podporuje rast nových vlasov

Kvetinová voda je vhodná aj pre vegánov.

10,40 

Zakúpením získate 52 vernostných lístkov!

Prírodná voda zo žihľavy značky InaEssentials

Prírodná voda zo žihľavy je vhodná pri riešení problémov ako vypadávanie vlasov a nadmernom mastení pokožky hlavy.

Proti vypadávaniu vlasov

Žihľava obsahuje antioxidanty ako sú karotenoidy, flavonoidy a vitamín C, ktoré chránia vlasy pred škodlivými účinkami voľných radikálov. Aj keď neexistuje dostatok štúdií vykonaných špeciálne pre vlasy, je známe, že žihľava znižuje koncentráciu dihydrotestosterónu. Toto je hormón zodpovedný za vypadávanie vlasov.

Pri nadmernom mastení pokožky hlavy

Žihľava má vynikajúci vplyv na časté mastenie vlasov, lupiny a svrbenie pokožky hlavy. Jej protizápalové a antibakteriálne pôsobenie udržuje pokožku hlavy v dobrom zdraví. Vysoký obsah vitamínov a železa v žihľave vyživuje vlasové folikuly a podporuje rast nových vlasov.

  • Perfektný prírodný produkt proti vypadávaniu vlasov a proti mastným vlasom
  • Vyrobené úplne prirodzeným spôsobom
  • Extrahuje sa ako primárny destilát s extrémne vysokým obsahom oleja

Unikátna vec na divokej žihľavovej vode InaEssentials je, že je jediná vyrobená v Bulharsku. Je to z dôvodu ťažkostí so zberom listov úplne ručne a na ťažko dostupných miestach, ako aj zo špecifík destilácie a skladovania. Voda je skladovaná v chladiacom čerpadlovom filtri, ktoré zaisťuje oddelenie všetkých častíc, ktoré by mohli viesť k zníženiu kvality.

Použitie

Nastriekajte žihľavovú vodu na pokožku hlavy a vlasy a jemne vodu vmasírujte. Voda okamžite pôsobí upokojujúco na podráždenia a pri dlhodobom užívaní proti vypadávaniu vlasov. Taktiež problém mastných vlasov bude odstránený už za 14 dní používania.

Odporúčame používať 1krát denne, do mokrých alebo suchých vlasov.

Pri pravidelnom používaní produkt vydrží 40 – 60 dní, čo je aj odporúčaná doba spotreby po otvorení balenia.

Usadeniny v produkte sú prirodzenou súčasťou a neznižujú jeho kvalitu ani účinky, naopak, potvrdzujú čisto prírodné zloženie. Takisto, zmena v aróme produktu sa líši od obdobia zberu a spracovania produktu, takže rôznorodosť jednotlivých balení je prirodzenosťou. Produkty sú pred odosielaním testované a schválené.

Produkty sú vhodné pre deti od 3 rokov, pri nižšom veku odporúčame konzultáciu s lekárom. Takisto môžu byť vhodné aj pre tehotné a dojčiace ženy, no opäť odporúčame konzultovať užívanie s lekárom, nakoľko on Váš stav pozná najlepšie.

TIP NA SKLADOVANIE: Bylinkové vody (hydroláty) spoločnosti InaEssentials sú čisto prírodné a organické produkty bez pridaných konzervantov. Aby sa ich liečivé vlastnosti zachovali dlhšiu dobu, mali by sa skladovať na chladnom a suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia. V teplých dňoch ich dokonca odporúčame skladovať v chladničke, aby sa obmedzila tvorba mikroorganizmov.

Balenie: plastová fľaška.

Objem vody zo žihľavy je 150 ml.

Zloženie

INCI: Urtica Dioica Extract

Značka

InaEssentials

Spôsoby doručenia

Osobný odber v Bratislave, Kuriér na adresu, Packeta / Zásielkovňa

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “InaEssentials – Hydrolina prírodná voda zo žihľavy 150 ml”

InaEssentials – Hydrolina prírodná voda zo žihľavy 150 ml
Zakúpením získate 52 vernostných lístkov!