InaEssentials – Hydrolina prírodná voda z divokej škumpy vlasatej 150 ml

Prírodná voda z divokej škumpy vlasatej má priaznivé účinky na ďasná a ústnu dutinu. Pomáha pri zapálených a krvácajúcich ďasnách. Je účinná aj proti baktériám spôsobujúcim zápach z úst.

  osviežuje, pomáha proti zápachu z úst

  zastavuje krvácanie z ďasien

  pôsobí antibakteriálne a proti plesniam

pomáha pri zápaloch ďasien a paradentóze

Kvetinová voda je vhodná aj pre vegánov.

14,90 

Zakúpením získate 75 vernostných lístkov!

Možnosti dopravy

Prírodná voda z divokej škumpy vlasatej Hydrolina značky InaEssentials

Prírodná voda z divokej škumpy vlasatej je multifunkčná prírodná pomôcka pri problémoch ústnej dutiny. Voda má dve hlavné funkcie:

  1. Orálna profylaxia

Hlavnou funkciou vody je orálna profylaxia – naplňte uzáver a kloktajte v ústach asi 30 sekúnd (ráno a večer). Voda zo škumpy vlasatej má vynikajúci účinok na zápaly ďasien, paradontitídu, odstraňuje baktérie, ktoré spôsobujú hnilobu a veľmi rýchlo sa vyrovnáva s aftami a oparmi.

     2. Proti plesni a baktériám

Voda zo škumpy vlasatej má extrémne vysoký antimykotický účinok – použite odličovací tampón na lokálnu aplikáciu na častiach tela s takým problémom a nechajte túto zbraň z prírody, aby sa o vás postarala. Najčastejšie sa používa na plesne na chodidlách – na tento účel vložte 40-50 ml do nádoby s teplou vodou.

Voda z divokej škumpy vlasatej je účinná aj proti baktériám spôsobujúcim zápach z úst.

Unikátna vec na vode zo škumpy vlasatej InaEssentials je, že ide o jedinú organicky pestovanú a certifikovanú škumpu v Bulharsku. Prečo je to dôležité? Pretože pri ekologickom spôsobe výroby si voda udrží mnohokrát viac svojich úžasných terapeutických vlastností.

  • Vyrobená úplne prirodzeným spôsobom
  • Výborný produkt pre ústnu hygienu

Použitie

Na orálnu hygienu: naplňte uzáver a kloktajte v ústach asi 30 sekúnd (ráno a večer). Voda zo škumpy vlasatej má vynikajúci účinok na zápaly ďasien, paradontitídu, odstraňuje baktérie, ktoré spôsobujú hnilobu a veľmi rýchlo sa vyrovnáva s aftami a oparmi.

Proti plesniam: použite odličovací tampón na lokálnu aplikáciu na častiach tela s takým problémom a nechajte túto zbraň z prírody, aby sa o vás postarala. Najčastejšie sa používa na plesne na chodidlách – na tento účel vložte 40-50 ml do nádoby s teplou vodou.

Pri pravidelnom používaní produkt vydrží 40 – 60 dní, čo je aj odporúčaná doba spotreby po otvorení balenia.

Usadeniny v produkte sú prirodzenou súčasťou a neznižujú jeho kvalitu ani účinky, naopak, potvrdzujú čisto prírodné zloženie. Takisto, zmena v aróme produktu sa líši od obdobia zberu a spracovania produktu, takže rôznorodosť jednotlivých balení je prirodzenosťou. Produkty sú pred odosielaním testované a schválené.

Produkty sú vhodné pre deti od 3 rokov, pri nižšom veku odporúčame konzultáciu s lekárom. Takisto môžu byť vhodné aj pre tehotné a dojčiace ženy, no opäť odporúčame konzultovať užívanie s lekárom, nakoľko on Váš stav pozná najlepšie.

TIP NA SKLADOVANIE: Bylinkové vody (hydroláty) spoločnosti InaEssentials sú čisto prírodné a organické produkty bez pridaných konzervantov. Aby sa ich liečivé vlastnosti zachovali dlhšiu dobu, mali by sa skladovať na chladnom a suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia. V teplých dňoch ich dokonca odporúčame skladovať v chladničke, aby sa obmedzila tvorba mikroorganizmov.

Balenie: plastová fľaška.

Objem vody z divokej škumpy vlasatej je 150 ml.

Zloženie

INCI: Cotinus CoggyrIa Flower Water

Značka

InaEssentials

Spôsoby doručenia

Osobný odber v Bratislave, Kuriér na adresu, Packeta / Zásielkovňa

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Show only reviews in Slovenčina (0)

Pridajte prvú recenziu pre “InaEssentials – Hydrolina prírodná voda z divokej škumpy vlasatej 150 ml”

InaEssentials – Hydrolina prírodná voda z divokej škumpy vlasatej 150 ml
Zakúpením získate 75 vernostných lístkov!