Kvitok – Toaletný parfum Fruity 30 ml

Uniknite do sveta fantázie a zábavy s hravou vôňou kolekcie Fruity. Svieže ovocné tóny toaletného parfumu Fruity pozvoľne prechádzajú do kvetinového srdca a dopĺňajú tak vanilkový základ. Fruity podčiarkuje optimizmus a vyvolá skvelú letnú náladu aj počas chladnejších dní.

  svieža ovocná vôňa, perfektná na leto

  ideálne balenie do kabelky

  praktické použitie

Parfum je vhodný aj pre vegánov.

23,90 

Zakúpením získate 120 vernostných lístkov!

Kategórií:

Toaletný parfum (Eau de Parfum) SENSES Fruity značky Kvitok

SENSES by Kvitok je kolekcia produktov vzácnych prírodných vôní, ktoré kombinujú čisté esenciálne oleje podľa princípov umenia parfumérstva pre vytvorenie nezabudnuteľného zážitku pri používaní.

Toaletný parfum v sklenenom flakóne s rozprašovačom je tvorený alkoholovým základom obsahujúcim 20% podiel esenciálnych olejov a prírodných aromatických látok z rastlinných surovín.

Použitie

Toaletný parfum aplikujte priamo na pokožku (pulzné body tela) – krk, vnútorná strana zápästia, vnútorná strana lakťa, vnútorná strana kolena, za uši…

Nechajte, nech sa parfum vstrebe, po pokožke nešúchajte napr. zápästím o zápästie, teplom sa uvoľňujú vonné zložky rýchlejšie a výdrž klesá.

Nepoužívajte na citlivú a podráždenú pokožku. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade ich zasiahnutia, oči vypláchnite veľkým množstvom vody. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte
mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia.

NÁŠ TIP: Pre trvácnejšiu vôňu vašej pokožky kombinujte s deodorantom a šľahaným krémom z kolekcie Fruity.

Toaletný parfum Fruity obsahuje:

Top notes (Hlava)

Hlava vône vytvára prvý dojem, ktorý trvá niekoľko minút. Začína obvykle sviežimi citrusovými, kvetinovými či ovocnými tónmi, ktoré rýchlo prchajú.

Middle notes (Srdce)

Srdce vône sa objavuje po odznení prvých tónov parfumu. Trvá 2-3 hodiny. Tvoria ho väčšinou ťažšie arómy s charakteristickým rázom podľa typu parfumu.

Base notes (Základ)

Základ vône tvoria zložky, ktoré sa uvoľňujú najpomalšie a pretrvávajú počas 3-4 hodín a dlhšie (v závislosti od typu pokožky). Vôňa postupne na pokožke dozrieva a základ sa nesie väčšinou v duchu sladkej krémovej vône či zemitých a drevitých tónov.

Intenzita a výdrž vône záleží od typu pokožky, pretože zložky vône reagujú s látkami na pokožke u každého inak a vytvárajú tak charakteristickú individuálnu arómu.

Podľa príslušnej normy je na základe množstva vonnej kompozície tento výrobok označený ako Eau de Parfum (EdP).

Balenie: Sklenený flakón s rozprašovačom pre pohodlnú presnú aplikáciu.

Objem Toaletného parfumu Fruity je 30 ml.

Zloženie Toaletného parfumu Fruity

Alcohol (78% vol.), Aroma (zmes 100% čistých parou destilovaných esenciálnych olejov a prírodných aromatických látok z rastlinných surovín), Aqua, Triethyl Citrate (rastlinný ester k.citrónovej), *Citronellol

*vyskytujúce sa prirodzene v siliciach

Značka

Kvitok

Spôsoby doručenia

Osobný odber v Bratislave, Kuriér na adresu, Packeta / Zásielkovňa

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Kvitok – Toaletný parfum Fruity 30 ml”

kvitok toaletny parfem parfum edp fruity prirodny
Kvitok – Toaletný parfum Fruity 30 ml
Zakúpením získate 120 vernostných lístkov!