Plastový kvetináč Premium white

Ekologický plastový kvetináč Premium white s moderným vzhľadom jednoduchých línií je vyrobený z recyklovaného plastu za pomoci veternej elektrickej energie. Hodí sa do každého interiéru. Vďaka neutrálnemu vzhľadu v ňom skvele vyniknú všetky zelené aj farebné izbové rastliny. Vyberte si z rôznych veľkostí tú vhodnú práve pre vašu rastlinu.

  • matná biela farba
  • minimalistický dizajn
  • vyrobený z recyklovaného plastu
  • na výber priemery 14 – 22 cm

7,90 16,90 

Možnosti dopravy    Výber kvetináča

Plastový kvetináč Premium white

Ekologický plastový kvetináč s moderným minimalistickým vzhľadom je vyrobený z recyklovaného plastu za pomoci veternej elektrickej energie. Tento plastový kvetináč je 100% recyklovateľný.

Tento dizajnový plastový biely kvetináč sa hodí takmer do každej domácnosti. Kvetináč je špičkovej kvality, takže vydrží dlho.

Kolekcia kvetináčov Premium dokonale vytvorí atmosféru útulného, harmonického, módneho a priateľského interiéru. Črepníky svojím jednoduchým minimalistickým vzhľadom vyzdvihnú to najlepšie z vašich izbových rastlín. Sú krásnym doplnkom do každého interiéru a budú prinášať radosť mnoho rokov.

Doprajte svojim kvetom a izbovým rastlinám to najlepšie s týmto sofistikovaným kvetináčom s jemnými oblými tvarmi. Kvetináč je vodotesný, takže ho môžete bez obáv postaviť na drevený stôl alebo parapet.

Kombinácia rôznych veľkostí a farieb plastových kvetináčov je dokonalým spôsobom, ako vytvoriť zaujímavú zelenú oázu.

V spoločnosti Elho beží 100 % výrobného procesu na vlastnej veternej energii a v roku 2020 sa 8 miliónov kilogramov recyklovaného plastového odpadu premenilo na dizajnové nádoby. Neustále zdokonaľujú výrobné techniky a skúmajú všetky možnosti, aby mohli vyrábať celú kolekciu zo 100% recyklovaných plastov. S ambíciou stať sa 100 % cirkulárnou spoločnosťou sa snažia o nulové emisie CO2.

Spoločnosť Elho je certifikovaná B. Corporation od januára 2021.

Certified B Corporations™ sú spoločnosti, ktoré využívajú silu podnikania na vybudovanie inkluzívnejšej a udržateľnejšej ekonomiky. Spĺňajú najvyššie overené štandardy sociálnej a environmentálnej výkonnosti, transparentnosti a zodpovednosti.

Tento štatút B Corp prichádza s výslovnou zodpovednosťou: udržiavať svet ako miesto na život, zdravé a bezpečné miesto pre budúce generácie. Spoločnosť Elho cíti, že je ich zodpovednosťou naďalej sa rozvíjať a prispievať k zelenšiemu svetu a spájať čo najviac ľudí s prírodou.

Farba: biela matná

Materiál: plast

Priemer: 14 cm / 16 cm / 18 cm / 22 cm

Priemer

14 cm, 16 cm, 18 cm, 22 cm

Spôsoby doručenia

Osobný odber v Bratislave, Kuriér na adresu, Packeta / Zásielkovňa

1 recenzia k Plastový kvetináč Premium white

  1. Slovenčina

    Alzbeta Luptakova (overený zákazník)

    Nádherný kvetináč môžem odporučiť 🙂

Show only reviews in Slovenčina (1)

Pridať recenziu

biely plastovy kvetinac premium white crepnik
Plastový kvetináč Premium white
7,90 16,90  Select options