Plastový kvetináč Premium pink

Ekologický plastový kvetináč Premium pink s moderným vzhľadom jednoduchých línií je vyrobený z recyklovaného plastu za pomoci veternej elektrickej energie. Hodí sa do každého interiéru. Vďaka neutrálnemu vzhľadu v ňom skvele vyniknú všetky zelené aj farebné izbové rastliny. Vyberte si z rôznych veľkostí tú vhodnú práve pre vašu rastlinu.

  • matná ružová farba
  • minimalistický dizajn
  • vyrobený z recyklovaného plastu
  • na výber priemery 14 – 22 cm

7,90 16,90 

Možnosti dopravy    Výber kvetináča

Plastový kvetináč Premium pink

Ekologický plastový kvetináč s moderným minimalistickým vzhľadom je vyrobený z recyklovaného plastu za pomoci veternej elektrickej energie. Tento plastový kvetináč je 100% recyklovateľný.

Tento dizajnový plastový ružový kvetináč sa hodí takmer do každej domácnosti. Kvetináč je špičkovej kvality, takže vydrží dlho.

Kolekcia kvetináčov Premium dokonale vytvorí atmosféru útulného, harmonického, módneho a priateľského interiéru. Črepníky svojím jednoduchým minimalistickým vzhľadom vyzdvihnú to najlepšie z vašich izbových rastlín. Sú krásnym doplnkom do každého interiéru a budú prinášať radosť mnoho rokov.

Doprajte svojim kvetom a izbovým rastlinám to najlepšie s týmto sofistikovaným kvetináčom s jemnými oblými tvarmi. Kvetináč je vodotesný, takže ho môžete bez obáv postaviť na drevený stôl alebo parapet.

Kombinácia rôznych veľkostí a farieb plastových kvetináčov je dokonalým spôsobom, ako vytvoriť zaujímavú zelenú oázu.

V spoločnosti Elho beží 100 % výrobného procesu na vlastnej veternej energii a v roku 2020 sa 8 miliónov kilogramov recyklovaného plastového odpadu premenilo na dizajnové nádoby. Neustále zdokonaľujú výrobné techniky a skúmajú všetky možnosti, aby mohli vyrábať celú kolekciu zo 100% recyklovaných plastov. S ambíciou stať sa 100 % cirkulárnou spoločnosťou sa snažia o nulové emisie CO2.

Spoločnosť Elho je certifikovaná B. Corporation od januára 2021.

Certified B Corporations™ sú spoločnosti, ktoré využívajú silu podnikania na vybudovanie inkluzívnejšej a udržateľnejšej ekonomiky. Spĺňajú najvyššie overené štandardy sociálnej a environmentálnej výkonnosti, transparentnosti a zodpovednosti.

Tento štatút B Corp prichádza s výslovnou zodpovednosťou: udržiavať svet ako miesto na život, zdravé a bezpečné miesto pre budúce generácie. Spoločnosť Elho cíti, že je ich zodpovednosťou naďalej sa rozvíjať a prispievať k zelenšiemu svetu a spájať čo najviac ľudí s prírodou.

Farba: ružová matná

Materiál: plast

Priemer: 14 cm / 16 cm / 18 cm / 22 cm

Priemer

14 cm, 16 cm, 18 cm, 22 cm

Spôsoby doručenia

Osobný odber v Bratislave, Kuriér na adresu, Packeta / Zásielkovňa

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Show only reviews in Slovenčina (0)

Pridajte prvú recenziu pre “Plastový kvetináč Premium pink”

ruzovy plastovy kvetinac premium pink crepnik
Plastový kvetináč Premium pink
7,90 16,90  Select options