Rastové svietidlo SANSI LED GROW LIGHT 20W

Rastové svietidlo SANSI LED GROW LIGHT 20W je kvalitné osvetlenie, ktoré by nemalo chýbať u rastlinárov, ktorí chcú dopriať rastlinám tú najlepšiu starostlivosť. Je vhodné v prípade, ak máte doma nedostatok svetla. Môžete ju používať celoročne, ak sú rastliny napríklad ďalej od okna, v miestnosti orientovanej na sever, na nižšom poschodí či ak za oknom rastú stromy alebo tieni vedľajšia bytovka. Počas jesene a zimy, kedy je menej svetla, je dobré používať ju pre dosiahnutie optimálnych svetelných podmienok pre rast izbových rastlín.

 • žiarovka pre rast rastlín
 • vďaka plnému spektru vytvorí rastlinám vhodné svetelné podmienky
 • príjemné biele svetlo, ktoré nie je rušivé v miestnosti
 • svietidlo s 2 rastovými žiarovkami s výkonom 10W
 • vhodná pre všetky typy rastlín počas celého životného cyklu

44,90 

Zakúpením získate 225 vernostných lístkov!

Možnosti dopravy

Kategória:

Rastové svietidlo SANSI LED GROW LIGHT 20W

Rastové svietidlo SANSI LED GROW LIGHT 20W obsahuje dve žiarovky Sansi 10W vďaka ktorým efektívne osvetlí približne 6-8 izbových rastlín na ploche 60 x 60 cm. Žiarovky v svietidle sú vymeniteľné, s jednotlivými ramenami sa ľahko manipuluje a tak viete presne zacieliť kam svetlo bude smerovať. Svietidlo obsahuje veľmi pevný štipec, ktorý môžete zacvaknúť na dosku s hrúbkou až 6 cm.

Žiarovka pre rastliny SANSI LED GROW LIGHT využíva celé svetelné spektrum, vrátane UV a IR, pre nasvietenie rôznych izbových rastlín. Má príjemné biele svetlo, ktoré nebude v miestnosti pôsobiť rušivo. Na rozdiel od modro-červených rastových svetiel pri tejto žiarovke budete môcť jednoducho rastliny skontrolovať a môžete rýchlo rozpoznať príznaky choroby alebo škodcov.

SANSI GROW LIGHT stimuluje rastliny počas celého ich života a dodáva im vhodné svetlo, čím zaručí správny priebeh rastu.

Rastové svetlo pre rastliny SANSI LED GROW LIGHT má patentovanú technológiu Chip on Ceramic (COC) a dutý dizajnom, vďaka čomu je zaručená vyššia efektivita odvodu tepla, zlepšuje sa svetelnú účinnosť a životnosť. Žiarovka pri činnosti nevydáva zvuk.

Sekundárny optický dizajn cez šošovku pre sekundárnu distribúciu svetla zlepšuje využitie svetla a poskytuje rastlinám viac doplnkového svetla. Toto svetlo s plným spektrom je vhodné pre všetky fázy rastu rastlín.

Ako používať svietidlo pre rastliny SANSI GROW LIGHT?

 • Žiarovku zavesíme približne 30 – 80 centimetrov nad vrchol rastliny.
 • Doba svietenia záleží od fázy životného cyklu rastliny a tiež druhu. Priemerná doba svietenia na zelené izbové rastliny je približne 10 – 12 hodín.
 • Môže sa používať do bytu, kancelárskych priestorov, do kuchyne na bylinky…
 • Je vhodná na všetky typy izbových rastlín ako napríklad kaktusy a sukulenty, monstery, aglaonémy, palmy, alokázie, kaládiá, bonsaje a rôzne ďalšie. Rastová žiarovka je vhodná aj pre rastliny pestované v hydropónii.

Ako žiarovka s plným spektrom simuluje slnečné svetlo?

 • Modré svetlo (400 – 499 nm) podporuje fotosyntézu a chlorofyl.
 • Červené svetlo (600 – 699 nm) je užitočné pre rast, kvitnutie a tvorbu plodov.
 • UV a fialové žiarenie (380 – 400 nm) podporuje tvorbu pigmentu rastlín a tiež pomáha uvoľňovaniu vitamínu D a absorpcii fosforu a hliníka.
 • IR / FR (760 – 780 nm) napomáha regulácii fyziologických činností ako napríklad kvitnutie.
 • Zelený lúč (500 – 599 nm) je významný pre morfológiu rastlín.

V ktorej fáze životného cyklu rastlín je vhodné používať rastovú žiarovku SANSI GROW LIGHT?

Rastová žiarovka SANSI GROW LIGHT môže byť používaná počas všetkých fáz rastu vďaka tomu, že vyžaruje svetlo v plnom spektre. Rastlinám dodá potrebné svetlo od začiatku životného cyklu počas klíčenia, podporí zdravý rast listov a tiež kvitnutie a plodenie.

Koľko maximálne rastlín umiestňujeme pod svietidlo?

Pod rastové svietidlo SANSI GROW LIGHT 20W umiestňujeme maximálne 8 rastlín.

Kľúčové vlastnosti

 1. Sekundárny optický dizajn: PPF: 40 umol/s. Prostredníctvom šošovky pre sekundárnu vedeckú distribúciu svetla zlepšíte využitie svetla, poskytnete rastlinám viac doplnkového svetla a predĺžite životnosť žiarovky na 25 000 hodín.
 2. Imitujte slnečné spektrum: Prispôsobte si ideálnejší doplnkový svetelný program pre celý život rastlín s týmto svetlom, ktoré pokrýva celé viditeľné spektrum 400 nm-780 nm. Index podania farieb Ra je blízko 100, nekonečne blízky prirodzenému svetlu, vhodný pre celý cyklus rastu rastlín, účinne podporuje rast rastlín a zlepšuje výnos a kvalitu plodín.
 3. Patentovaná technológia COC (Chip on Ceramic): patentovaná technológia SANSI nahrádza tradičný hliníkový substrát Mcpcb nevodivým keramickým chladičom a priamo spájkuje LED čip na keramický chladič, čím efektívne znižuje systémový tepelný odpor medzi LED PN spojením a povrchom chladiča, čo má za následok rýchlejšie vedenie tepla a vyššiu spoľahlivosť produktu, čo vytvára pre žiarovku SANSI vyššiu svetelnú účinnosť.
 4. Bezpečné a spoľahlivé: Telo lampy je vyrobené zo špeciálneho keramického materiálu a stupeň spomaľovania horenia dosahuje V0. Dizajn zosilnenej izolačnej konštrukcie je bezpečnejší a bez rizika úrazu elektrickým prúdom. Celý materiál plášťa dosahuje antikoróznu triedu WF2, ktorá je spoľahlivejšia a odolnejšia. Žiarovka má nízke IR, menej tepelného žiarenia.
 5. ETL a CE certifikácia: kvalita a bezpečnosť overené.

Ďalšie informácie

Príkon:  20W (2 x 10W)
Závit: E27
Napätie: 120V
Uhol vyžarovania: 60 °
PPF: 26 μmol/s
PPFD (100cm): 2 x 177,06 μmol/s/m²
Farba svietidla: čierna
Dĺžka ramena svietidla: 46 cm
Veľkosť žiarovky: Ø 62 mm x V 84 mm
Hmotnosť: 0,79 kg
Materiál: Plast + keramika
Farba svetla: Biela (plnospektrálne)
Priemerná životnosť: 25 000 hodín
Svetelná technológia: COC
Certifikácie: CCC, CE, CQC, ETL, FCC, RoHS

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Show only reviews in Slovenčina (0)

Pridajte prvú recenziu pre “Rastové svietidlo SANSI LED GROW LIGHT 20W”

rastove svietidlo sansi led 20w grow light
Rastové svietidlo SANSI LED GROW LIGHT 20W
Zakúpením získate 225 vernostných lístkov!