Rastové svietidlo SANSI LED GROW LIGHT 30W s časovačom

Rastové svietidlo SANSI LED GROW LIGHT 30W je kvalitné osvetlenie, ktoré by nemalo chýbať u rastlinárov, ktorí chcú dopriať rastlinám tú najlepšiu starostlivosť. Je vhodné v prípade, ak máte doma nedostatok svetla. Môžete ju používať celoročne, ak sú rastliny napríklad ďalej od okna, v miestnosti orientovanej na sever, na nižšom poschodí či ak za oknom rastú stromy alebo tieni vedľajšia bytovka. Počas jesene a zimy, kedy je menej svetla, je dobré používať ju pre dosiahnutie optimálnych svetelných podmienok pre rast izbových rastlín.

 • žiarovka pre rast rastlín
 • vďaka plnému spektru vytvorí rastlinám vhodné svetelné podmienky
 • príjemné biele svetlo, ktoré nie je rušivé v miestnosti
 • svietidlo s 3 rastovými žiarovkami s výkonom 10W
 • vhodná pre všetky typy rastlín počas celého životného cyklu

59,90 

Zakúpením získate 300 vernostných lístkov!

Možnosti dopravy

Kategória:

Rastové svietidlo SANSI LED GROW LIGHT 30W s časovačom

Rastové svietidlo SANSI LED GROW LIGHT 30W obsahuje 3 žiarovky Sansi 10W vďaka ktorým efektívne osvetlí približne 9-12 izbových rastlín. Žiarovky v svietidle sú vymeniteľné, s jednotlivými ramenami sa ľahko manipuluje a tak viete presne zacieliť kam svetlo bude smerovať. Svietidlo obsahuje veľmi pevný štipec, ktorý môžete zacvaknúť na dosku s hrúbkou až 6 cm.

Rastové svetlo obsahuje aj praktický časovač na 4, 8 a lebo 12 hodín svietenia.

The timing of different times corresponds to the color of the light will be different,4 hours is red, 8 hours is green, 12 hours is yellow.

Žiarovka pre rastliny SANSI LED GROW LIGHT využíva celé svetelné spektrum, vrátane UV a IR, pre nasvietenie rôznych izbových rastlín. Má príjemné biele svetlo, ktoré nebude v miestnosti pôsobiť rušivo. Na rozdiel od modro-červených rastových svetiel pri tejto žiarovke budete môcť jednoducho rastliny skontrolovať a môžete rýchlo rozpoznať príznaky choroby alebo škodcov.

SANSI GROW LIGHT stimuluje rastliny počas celého ich života a dodáva im vhodné svetlo, čím zaručí správny priebeh rastu.

Rastové svetlo pre rastliny SANSI LED GROW LIGHT má patentovanú technológiu Chip on Ceramic (COC) a dutý dizajnom, vďaka čomu je zaručená vyššia efektivita odvodu tepla, zlepšuje sa svetelnú účinnosť a životnosť. Žiarovka pri činnosti nevydáva zvuk.

Sekundárny optický dizajn cez šošovku pre sekundárnu distribúciu svetla zlepšuje využitie svetla a poskytuje rastlinám viac doplnkového svetla. Toto svetlo s plným spektrom je vhodné pre všetky fázy rastu rastlín.

Ako používať svietidlo pre rastliny SANSI GROW LIGHT?

 • Žiarovku umiestnime približne 30 – 80 centimetrov nad vrchol rastliny.
 • Doba svietenia záleží od fázy životného cyklu rastliny a tiež druhu. Priemerná doba svietenia na zelené izbové rastliny je približne 10 – 12 hodín.
 • Môže sa používať do bytu, kancelárskych priestorov, do kuchyne na bylinky…
 • Je vhodná na všetky typy izbových rastlín ako napríklad kaktusy a sukulenty, monstery, aglaonémy, palmy, alokázie, kaládiá, bonsaje a rôzne ďalšie. Rastová žiarovka je vhodná aj pre rastliny pestované v hydropónii.

Ako žiarovka s plným spektrom simuluje slnečné svetlo?

 • Modré svetlo (400 – 499 nm) podporuje fotosyntézu a chlorofyl.
 • Červené svetlo (600 – 699 nm) je užitočné pre rast, kvitnutie a tvorbu plodov.
 • UV a fialové žiarenie (380 – 400 nm) podporuje tvorbu pigmentu rastlín a tiež pomáha uvoľňovaniu vitamínu D a absorpcii fosforu a hliníka.
 • IR / FR (760 – 780 nm) napomáha regulácii fyziologických činností ako napríklad kvitnutie.
 • Zelený lúč (500 – 599 nm) je významný pre morfológiu rastlín.

V ktorej fáze životného cyklu rastlín je vhodné používať rastovú žiarovku SANSI GROW LIGHT?

Rastová žiarovka SANSI GROW LIGHT môže byť používaná počas všetkých fáz rastu vďaka tomu, že vyžaruje svetlo v plnom spektre. Rastlinám dodá potrebné svetlo od začiatku životného cyklu počas klíčenia, podporí zdravý rast listov a tiež kvitnutie a plodenie.

Koľko maximálne rastlín umiestňujeme pod svietidlo?

Pod rastové svietidlo SANSI GROW LIGHT 30W umiestňujeme maximálne 9-12 rastlín.

Kľúčové vlastnosti

 1. Sekundárny optický dizajn: PPF: 40 umol/s. Prostredníctvom šošovky pre sekundárnu vedeckú distribúciu svetla zlepšíte využitie svetla, poskytnete rastlinám viac doplnkového svetla a predĺžite životnosť žiarovky na 25 000 hodín.
 2. Imitujte slnečné spektrum: Prispôsobte si ideálnejší doplnkový svetelný program pre celý život rastlín s týmto svetlom, ktoré pokrýva celé viditeľné spektrum 400 nm-780 nm. Index podania farieb Ra je blízko 100, nekonečne blízky prirodzenému svetlu, vhodný pre celý cyklus rastu rastlín, účinne podporuje rast rastlín a zlepšuje výnos a kvalitu plodín.
 3. Patentovaná technológia COC (Chip on Ceramic): patentovaná technológia SANSI nahrádza tradičný hliníkový substrát Mcpcb nevodivým keramickým chladičom a priamo spájkuje LED čip na keramický chladič, čím efektívne znižuje systémový tepelný odpor medzi LED PN spojením a povrchom chladiča, čo má za následok rýchlejšie vedenie tepla a vyššiu spoľahlivosť produktu, čo vytvára pre žiarovku SANSI vyššiu svetelnú účinnosť.
 4. Bezpečné a spoľahlivé: Telo lampy je vyrobené zo špeciálneho keramického materiálu a stupeň spomaľovania horenia dosahuje V0. Dizajn zosilnenej izolačnej konštrukcie je bezpečnejší a bez rizika úrazu elektrickým prúdom. Celý materiál plášťa dosahuje antikoróznu triedu WF2, ktorá je spoľahlivejšia a odolnejšia. Žiarovka má nízke IR, menej tepelného žiarenia.
 5. ETL a CE certifikácia: kvalita a bezpečnosť overené.

Ďalšie informácie

Príkon: 30W (3 x 10W)
Závit: E27
Napätie: 120V
Uhol vyžarovania: 60 °
PPF: 3 x 13 μmol/s
PPFD (100cm): 3 x 177,06 μmol/s/m²
Farba svietidla: čierna
Dĺžka ramena svietidla: 46 cm
Veľkosť žiarovky: Ø 62 mm x V 84 mm
Hmotnosť: 0,79 kg
Materiál: Plast + keramika
Farba svetla: Biela (plnospektrálne)
Priemerná životnosť: 25 000 hodín
Svetelná technológia: COC
Certifikácie: CCC, CE, CQC, ETL, FCC, RoHS

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Show only reviews in Slovenčina (0)

Pridajte prvú recenziu pre “Rastové svietidlo SANSI LED GROW LIGHT 30W s časovačom”

rastove svietidlo sansi led 30w grow light
Rastové svietidlo SANSI LED GROW LIGHT 30W s časovačom
Zakúpením získate 300 vernostných lístkov!