Workshop výroby bonsai terária

Workshop výroby bonsai terária je vhodný pre všetkých milovníkov zelene. Vyrobte si s nami svoj vlastný rastlinný svet zvaný aj florárium či plantárium s bonsaiom. V cene workshopu je zahrnutá nádoba na terárium, všetok potrebný materiál, bonsai a mix vhodných rastlín na jeho dodekorovanie. Počas workshopu vám predstavíme históriu rastlinných terárií, vysvetlíme vám ako fungujú a z akých vrstiev sa skladajú.

Pod naším vedením si zasadíte si vlastné terárium. Hotové teráriá vám zostanú a budú vám ešte dlho robiť radosť. Dozviete sa aj ako sa o terárium správne starať, aby vám vydržalo dlho krásne.

  • v cene je zahrnutý všetok materiál aj inštruktáž
  • zábavná kreatívna činnosť aj pre deti
  • možnosť zakúpiť aj ako darčekový poukaz

Ste skupina a chcete si u nás spraviť súkromný workshop či teambuilding? Napíšte nám a radi si dohodneme aj individuálny termín.

49,90 

Možnosti dopravy

Vyrobte si s nami svoj vlastný živý svet v sklenenej nádobe – DIY bonsai terárium.

Ako workshop výroby bonsai terária prebieha

Počas workshopu vám predstavíme históriu rastlinných terárií, vysvetlíme vám ako fungujú a z akých vrstiev a materiálov sa skladajú. Dozviete sa aj ako sa o terárium správne starať, aby vám vydržalo dlho krásne.

Najskôr vytvoríte pre rastliny vhodné podložie a zamiešate si vlastný substrát. Následne si budete môcť vybrať bonsai a tiež zo širokého výberu zelených aj farebných rastlín na jeho dodekorovanie. Po samotnom zasadení, bude nasledovať dekorovanie kôrou, ktoré môžete doplniť o kamienky či iné dekorácie podľa vašich predstáv. Počas priebehu workshopu radi zodpovieme aj vaše otázky.

Hotové teráriá vám zostanú a budú vám ešte dlho robiť radosť.

Worskhop ako darček

V prípade, že chcete niekoho obdarovať účasťou na workshope, môžete ho potešiť darčekovou poukážkou na workshop výroby bonsai terária.

Miesto konania

Obchod Plantizia, Štúrova 4, Bratislava (na rohu Štúrovej a Jesenského ulice)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Show only reviews in Slovenčina (0)

Pridajte prvú recenziu pre “Workshop výroby bonsai terária”

Workshop výroby bonsai terária
49,90  Select options