Workshop výroby rastlinného terária

Workshop výroby rastlinného terária je vhodný pre všetkých milovníkov zelene. Vyrobte si s nami svoj vlastný rastlinný svet zvaný aj florárium či plantárium. V cene workshopu je zahrnutá nádoba na terárium, všetok potrebný materiál a mix vhodných rastlín. Počas workshopu vám predstavíme históriu rastlinných terárií, vysvetlíme vám ako fungujú a z akých vrstiev sa skladajú.

Pod naším vedením si zasadíte si vlastné terárium. Hotové teráriá vám zostanú a budú vám ešte dlho robiť radosť. Dozviete sa aj ako sa o terárium správne starať, aby vám vydržalo dlho krásne.

  • v cene je zahrnutý všetok materiál aj inštruktáž
  • zábavná kreatívna činnosť aj pre deti
  • možnosť zakúpiť aj ako darčekový poukaz

Ste skupina a chcete si u nás spraviť súkromný workshop či teambuilding? Napíšte nám a radi si dohodneme aj individuálny termín.

29,90 

Vyrobte si s nami svoj vlastný živý svet v sklenenej nádobe – DIY rastlinné terárium.

Ako workshop výroby rastlinného terária prebieha

Počas workshopu vám predstavíme históriu rastlinných terárií, vysvetlíme vám ako fungujú a z akých vrstiev a materiálov sa skladajú. Dozviete sa aj ako sa o terárium správne starať, aby vám vydržalo dlho krásne.

Najskôr vytvoríte pre rastliny vhodné podložie a zamiešate si vlastný substrát. Následne si budete môcť vybrať zo širokého výberu zelených aj farebných rastlín. Po samotnom zasadení, bude nasledovať dekorovanie kôrou, ktoré môžete doplniť o kamienky či iné dekorácie podľa vašich predstáv. Počas priebehu workshopu radi zodpovieme aj vaše otázky.

Hotové teráriá vám zostanú a budú vám ešte dlho robiť radosť.

Worskhop ako darček

V prípade, že chcete niekoho obdarovať účasťou na workshope, môžete ho potešiť darčekovou poukážkou na workshop výroby rastlinného terária.

Miesto konania

Obchod Plantizia, Štúrova 4, Bratislava (na rohu Štúrovej a Jesenského ulice)

1 recenzia k Workshop výroby rastlinného terária

  1. Zdenka D.

    Manžel je vtipkár a vždy pred sviatkom tŕpnem čo mi prinesie a keďže si zo mňa často uťahuje, zmierila som sa už s vŕtačkou, no týmto floráriom si u mňa veľmi šplhol.
    PS: dámy nebojte sa zapojiť manžela do práce, môjmu to veľmi išlo

Pridať recenziu

workshop vyroby rastlinneho teraria diy rastlinne terarium florarium
Workshop výroby rastlinného terária
29,90  Select options