Workshop výroby rastlinného terária

Workshop výroby rastlinného terária je vhodný pre všetkých milovníkov zelene. Vyrobte si s nami svoj vlastný rastlinný svet zvaný aj florárium či plantárium. V cene workshopu je zahrnutá nádoba na terárium, všetok potrebný materiál a mix vhodných rastlín. Počas workshopu vám predstavíme históriu rastlinných terárií, vysvetlíme vám ako fungujú a z akých vrstiev sa skladajú.

Pod naším vedením si zasadíte si vlastné terárium. Hotové teráriá vám zostanú a budú vám ešte dlho robiť radosť. Dozviete sa aj ako sa o terárium správne starať, aby vám vydržalo dlho krásne.

  • v cene je zahrnutý všetok materiál aj inštruktáž
  • zábavná kreatívna činnosť aj pre deti
  • možnosť zakúpiť aj ako darčekový poukaz

Ste skupina a chcete si u nás spraviť súkromný workshop či teambuilding? Napíšte nám a radi si dohodneme aj individuálny termín.

22,50 29,90 

Možnosti dopravy

Vyrobte si s nami svoj vlastný živý svet v sklenenej nádobe – DIY rastlinné terárium.

Ako prebieha workshop výroby rastlinného terária

Počas workshopu vám predstavíme históriu rastlinných terárií, vysvetlíme vám ako fungujú a z akých vrstiev a materiálov sa skladajú. Dozviete sa aj ako sa o terárium správne starať, aby vám vydržalo dlho krásne.

Najskôr vytvoríte pre rastliny vhodné podložie a zamiešate si vlastný substrát. Následne si budete môcť vybrať zo širokého výberu zelených aj farebných rastlín. Po samotnom zasadení, bude nasledovať dekorovanie kôrou, ktoré môžete doplniť o kamienky či iné dekorácie podľa vašich predstáv. Počas priebehu workshopu radi zodpovieme aj vaše otázky.

Hotové teráriá vám zostanú a budú vám ešte dlho robiť radosť.

Worskhop ako darček

V prípade, že chcete niekoho obdarovať účasťou na workshope, môžete ho potešiť darčekovou poukážkou na workshop výroby rastlinného terária.

Miesto konania

Obchod Plantizia, Štúrova 4, Bratislava (na rohu Štúrovej a Jesenského ulice)

1 recenzia k Workshop výroby rastlinného terária

  1. Slovenčina

    Zdenka D.

    Manžel je vtipkár a vždy pred sviatkom tŕpnem čo mi prinesie a keďže si zo mňa často uťahuje, zmierila som sa už s vŕtačkou, no týmto floráriom si u mňa veľmi šplhol.
    PS: dámy nebojte sa zapojiť manžela do práce, môjmu to veľmi išlo

Show only reviews in Slovenčina (1)

Pridať recenziu

workshop vyroby rastlinneho teraria diy rastlinne terarium florarium
Workshop výroby rastlinného terária
22,50 29,90  Select options